Відкрити метро негайно – петиція

16:43 28.04

Кабмін зобов’язаний відкрити метро у Києві, бо його роботу припинили антизаконно. Тисячі людей, які забезпечують життєдіяльність мільйонних міст, серед яких медичний персонал, вже понад місяць не можуть дістатися на роботу до лікарень.

Відкрити метро негайно – петиція

Про це йде мова у петиції на сайті Кабінету міністрів, яку зареєстрував народний депутат Олексій Гончаренко.

За його словами, уряд безвідповідально підійшов до рішення відрізати громадян від транспорту, не прорахував усі можливі наслідки, а просто наосліп зробив впевнений крок до знищення економіки міста та створення страшних незручностей для мільйонів жителів.

Депутат вважає, що варто перейняти досвід європейських країн, де метрополітен залишився у робочому режимі. Зокрема, у Італії, Швеції та Великобританії транспорт продовжив працювати, у Іспанії – скоротили кількість рейсів, але не забороняли повністю.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, днями прем’єр Денис Шмигаль оприлюднив план зняття карантинних обмежень. Згідно з ним, метрополітен буде відновлювати роботу після карантину у два етапи. Спочатку підземку запустять для спецперевезень, і лиш згодом – для всіх містян. За попередніми розрахунками, підземка стане доступною для всіх жителів міста не раніше 10 червня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...