Коли громадський транспорт запрацює повноцінно – прогноз Кличка

12:30 13.05

На сьогоднішній день наземний транспорт поки що працює в обмеженому режимі і користуватися ним можна тільки за наявності спецквитка. Роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі в Києві планують відновити після 22 травня.

Коли громадський транспорт запрацює повноцінно – прогноз Кличка

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції.

Ми плануємо після 22 травня відновити роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі.  Але треба розуміти, що зупинити громадський транспорт можна за один день. А от аби повністю відновити його роботу, потрібен деякий час. Тобто це робиться поступово. Тому, щоб перейти на звичайний режим роботи, ми будемо постійно нарощувати кількість рухомого складу на маршрутах та відновлювати мережу маршрутів громадського транспорту. В першу чергу, електротранспорту: трамваїв і тролейбусів», – зазначив Віталій Кличко.

За його словами, вчора, 12 травня, на вулиці міста вже вийшли 30 додаткових одиниць транспорту на всі маршрути. Йдеться про 22 маршрути громадського транспорту, за якими сьогодні перевозять пасажирів. 

Їх обслуговує вже понад 300 машин рухомого складу. І ми щоденно будемо збільшувати кількість одиниць транспорту”, – додав Віталій Кличко.

Нагадаємо, сьогодні мер повідомив, що просить Уряд відкрити метро.

загрузка...

Україна продовжила карантин до 22 травня, проте вже послабила обмеження з 11 травня – відкрились парки та сквери, літні майданчики кафе, об’єкти індустрії краси та ін. Пом’якшення спричинили у столиці транспортний колапс: без метро Київ “зламався”. Поки що є надія, що ситуація покращиться після 22 травня, коли почнеться поетапне  відновлення пасажирських перевезень. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...