Графік, спецперепустки та оплата: робота метро під час локдауну

Автор: Марія Супрун
17:47 01.04

У зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Зокрема, і щодо транспорту – пускатимуть лише за спецперепустками.

Графік, спецперепустки та оплата: робота метро під час локдауну

Як працюватиме метро під час локдауну в Києві, розповіла заступник начальника столичного метрополітену Наталія Макогон в ефірі “Україна 24“.

За її словами, що стосується графіка роботи, то метро функціонуватиме в звичайному режимі. Тобто станції будуть відкриватися і закриватися за нинішнім графіком, а також не скорочуватимуть кількість поїздів на лініях.

Спецперепустки перевірятимуть на вході.

У нас будуть ходити поїзди так, як і сьогодні ходять, але людей будуть пускати виключно за спецперепустками. Контролюватимуть це поліцейські та чергові по станції, на входах будуть перевіряти перепустки“, – зазначила Макогон.

При цьому, за її словами, проїзд за спеціальними перепустками не означає, що він буде безкоштовним. Оплачувати проїзд все одно доведеться. Не забувайте, що зелені картки вже не діють.

Закликаю заздалегідь підготувати засоби оплати проїзду і користуватися безконтактними способами оплати – банківська карта, карта киянина та Kyiv Smart Card“, – додала Макогон.

Вона також підкреслила, що спеціальний пропуск на транспорт не можна придбати, їх видають на підприємствах критичної інфраструктури своїм співробітникам.

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Вони будуть діяти, як мінімум, до 16 квітня. Але їх можуть продовжити.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...