Як виглядають спецперепустки на транспорт та кому їх видадуть

12:55 02.04

Мер Києва Віталій Кличко показав, як виглядатимуть спецперепустки на громадський транспорт, що працюватиме під час обмежень у спеціальному режимі, та розказав, кому їх видаватимуть.

Як виглядають спецперепустки на транспорт та кому їх видадуть

Про це він розповів під час онлайн-брифінгу, нагадавши, що скористатися громадським транспортом з 5 квітня можна буде виключно за наявності спецперепустки. 

«Наголошую, спецперепустка – це не проїзний квиток. За проїзд сплачувати потрібно. При цьому необхідно мати із собою спецперепустку і документ про посвідчення особи. Такі перепустки отримають у першу чергу працівники критичної інфраструктури міста. Це – медики, рятувальники, працівники соціальної сфери, транспорту, торгівлі, комунальники і військові», – сказав Кличко.

Усього таких перепусток буде, як і під час карантину минулого року, близько 400 тисяч.

«Ми не будемо зменшувати кількість рухомого складу наземного громадського транспорту та його маршрутів», – додав мер.

Він зазначив, що на маршрутах столиці курсують 1130 одиниць наземного громадського транспорту. Вони працюють із наповненням – 50% від технічної характеристики транспортного засобу.

Метрополітен у період обмежень теж працюватиме за звичайним графіком. Тобто станції будуть відкривати і закривати в той же час, як і завжди. Кількість поїздів на лініях не скорочуватимуть. Проїзд у метро теж буде тільки за спецперепустками та оплатою проїзду.

Раніше “ВК” писав, як отримати спецперепустку на проїзд у транспорті.

Спецперепустка

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Вони будуть діяти, як мінімум, до 16 квітня. Але їх можуть продовжити.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...