Як отримати спецперепустку на проїзд у транспорті

Автор: Марія Супрун
19:12 01.04

У зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Зокрема, громадський транспорт перевозитиме пасажирів лише за спецперепустками.

Як отримати спецперепустку на проїзд у транспорті

Як повідомляє КМДА, спецперепустки будуть видаватися виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури. Керівникам інших організацій міська влада рекомендує перевести працівників на дистанційний режим роботи. 

Для отримання спецперепусток керівники підприємств та організацій мають надіслати лист на директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА (вул. Леонтовича, 6, конференц-зал, 2 поверх, 044-366-63-36, [email protected]).

У листі необхідно вказати:

  • назву підприємства;
  • обґрунтування необхідності отримання спецперепусток;
  • обґрунтування кількості спецперепусток з вказанням штатної чисельності працівників підприємства;
  • реквізити підприємства з вказанням розташування підприємства – адреси та району м. Києва;
  • контактну особу для отримання спецперепусток із вказанням номеру телефону.

За результатами розгляду листа, контактну особу буде повідомлено про місце та час отримання спецперепусток.

Кількість спецперепусток обмежена. Заяви від окремих осіб не приймаються.

Зазначається, що оплата проїзду здійснюється на загальних підставах.

Спеціальна перепустка для проїзду в громадському транспорті повинна містити таку інформацію:

  1. Назву підприємства (установи), організації.
  2. Прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи, яка отримує спеціальну перепустку для проїзду в громадському транспорті.
  3. Мокра печатка підприємства (установи), організації та підпис керівника цієї установи.
  4. Термін дії спеціальної перепустки для проїзду в громадському транспорті до 16.04.2021.
  5. Спеціальна перепустка для проїзду в громадському транспорті дійсна за умови пред’явлення службового посвідчення або паспорту, або посвідчення водія та наявності у особи засобів індивідуального захисту та оплаченого проїзду.

Після розгляду заявки спецперепустки видаватимуть кілька департаментів КМДА, Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації та РГА. Повний перелік з адресами та телефонами – за посиланням.

Станом на вечір 1 квітня стало відомо, що окрім працівників критичної інфраструктури, яким влада обіцяє видати спецперепустки на проїзд в громадському транспорті, такі дозволи також можуть отримати співробітники некритичної інфраструктури.

“Якщо у підприємстві вважають, що не можуть впоратись без працівників на роботі, вони звертаються до адміністрації, обґрунтовують необхідність присутності людей і отримують перепустки, щоб люди могли в понеділок вийти на роботу”, – пояснив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. 

Нагадаємо, у зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу, Київ з понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Вони будуть діяти, як мінімум, до 16 квітня. Але їх можуть продовжити.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...