Карантин, день 315. Україна домовляється про закупівлю вакцини в Індії

08:11 21.01

Міністерство охорони здоров’я проводить переговори про закупівлю ще однієї вакцини від COVID-19. Можуть укласти контракт з індійським виробником Serum Institute.

Карантин, день 315. Україна домовляється про закупівлю вакцини в Індії

Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко під час засідання парламентського комітету здоров’я нації.

За даними видання, при цьому він не уточнив, про яку вакцину йде мова: розроблену безпосередньо Serum Institute, чи про вакцину інших компаній, вироблених індійською компанією.

Паралельно проводяться переговори з індійським виробником – компанією Serum Institute, який може виробляти американську вакцину “Нововакс” і має можливість виробляти вакцину компанії “АстраЗенека” на даний момент”, – сказав Іващенко.

Читайте також: Скільки українців відмовляються вакцинуватись – опитування

Нагадаємо, у МОЗі готуються до введення паспортів вакцинації від коронавірусу.

Україна уклала договір на поставку 1 млн 913 тисяч доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac, яка не зареєстрована. Sinovac поверне Україні кошти, якщо замовлена вакцина провалить фінальну фазу клінічних випробувань. Також, це може бути вакцина Pfizer або Moderna.

Вакцинація від COVID-19 в Україні відбуватиметься у 4 етапи – дати. 375 мобільних бригад робитимуть щеплення від ковіду.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...