“Громада має розуміти ситуацію з коронавірусом”. Прокопів запросив міністра Ляшка на засідання Київради

Автор: Тетяна Сененко
12:46 23.09

Заступник голови КМДА, депутат від “Європейської солідарності” Володимир Прокопів виступив з проханням запросити на наступне засідання Київради міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, аби той проінформував громаду про подальші плани в реаліях пандемії коронавірусу.

“Громада має розуміти ситуацію з коронавірусом”. Прокопів запросив міністра Ляшка на засідання Київради

Про це він заявив на засіданні Київради, передає “ВК”.

“Оскільки від сьогоднішнього дня ми знаходимось у жовтій зоні, і небезпека захворюваності на COVID-19 зростає, кияни звертаються з логічними  запитаннями: чи може центральна влада закрити нас на повний локдаун, чи потрібно нам мати третю дозу вакцини, чи може центральна влада закрити транспортне сполучення в місті? Я би просив пана Голову запросити на наступне пленарне засідання міністра охорони здоров’я, щоб він поїнформував київську громаду, а також депутатів обраних київською громадою, що нас чекає у зв’язку з пандемією”, – сказав він.

 

У відповідь на це голова КМДА Віталій Кличко дав протокольне доручення підготувати для Ляшка лист-запрошення.

 

“Гарна пропозиція, підтримуємо”, – додав Кличко.

Читайте також:  Київрада засідає. Кличко заявив про захоплення земель столиці і просить допомоги у депутатів (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Нагадаємо, від сьогодні в усіх регіонах країни скасовується “зелений” рівень епіднебезпеки і запроваджується “жовтий”. Це означає додаткові обмеження щодо дистанції та кількості місць у громадських закладах. Та бізнес може не дотримуватись цих обмежень, якщо працівники і відвідувачі мають COVID-сертифікати

До слова, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко оголосив про введення обов’язкової вакцинації проти коронавірусної хвороби для працівників освіти і чиновників.

Великий Київ у Google News

підписатися