Ефективність вакцини від Sinovac – всього 50,38%. Степанов каже, що цього достатньо

12:00 13.01

Ефективність вакцини від китайської компанії Sinovac, яку планує закупити Україна, становить лише 50,38%. В українському МОЗі кажуть, що цього достатньо ля підтвердження її дієвості та затвердження більшістю медичних регуляторів.

Ефективність вакцини від Sinovac – всього 50,38%. Степанов каже, що цього достатньо

Як заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, ефективність вакцини на рівні 50% та більше достатня для підтвердження її дієвості та затвердження більшістю медичних регуляторів, зокрема ВООЗ, FDA.

Але, за його словами, договір МОЗ України з фармвиробником Sinovac передбачає ефективність вакцини проти COVID-19 не менше ніж 70% і  якщо вакцина не буде відповідати стандартам, зазначеним у договорі, Sinovac відшкодує кошти у повному обсязі.

Зауважимо, науковці з бразильського інституту “Бутантан” заявили, що ефективність COVID-вакцини від китайської компанії Sinovac, договір на купівлю якої уклала Україна, становить лише 50,38%. Загалом вакцина виявилася безпечною, і лише у 0,3% була алергічна реакція.

Читайте також: Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Як повідомлялось, Україна уклала договір на поставку 1 млн 913 тисяч доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac. Одна доза вакцини від Sinovac коштуватиме для України 504 грн. Вакцина на даний час не зареєстрована. Sinovac поверне Україні кошти, якщо замовлена вакцина провалить фінальну фазу клінічних випробувань. Українська фармкомпанія “Лекхім” планує у 2022 році почати виробництво вакцини від коронавірусу, розробленої китайською компанією Sinovac Biotech.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...