Другий фільтр газоочистки на Дарницькій ТЕЦ запрацює до кінця року

17:13 20.10.2020

На Дарницькій ТЕЦ до кінця року введуть в експлуатацію ще один, вже другий, фільтр газоочистки. Також розробляється проектна документація на будівництво наступних електрофільтрів.

Другий фільтр газоочистки на Дарницькій ТЕЦ запрацює до кінця року

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

Він нагадав, що Дарницька ТЕЦ є приватною. Разом з її власником – ТОВ “Євро-Реконструкція” – міська влада розпочала у 2018 році підвищувати екологічність станції. Зокрема, стартувала комплексна реконструкція газоочисного обладнання котлів станції, що передбачає будівництво 5 сучасних електрофільтрів. Наприкінці 2018-го в експлуатацію ввели перший електрофільтр.

За словами Кличка, це вже дало можливість знизити викиди пилу в середньому на 20-25 відсотків. 

Мер зауважив, що також розробляється проектна документація на будівництво наступних електрофільтрів. Усі роботи здійснюють за кошти інвестиційної програми підприємства.

На ТЕЦ планують скоротити рівень викидів, встановивши системи сіркоочистки та азотоочистки.

У результаті реалізації всіх етапів програми реконструкції Дарницька ТЕЦ досягне європейського рівня викидів”, – додав Віталій Кличко.

Читайте також: Дарницька ТЕЦ завдала природі збитків на 1 млн гривень

Нагадаємо, Дарницьку ТЕЦ зобов’язали переглянути розцінки на тепло, яке подається киянам.

Як повідомлялось, на сміттєспалювальному заводі “Енергія” почала працювати експериментальна модель установки системи хімочищення. І якщо майбутня Київрада проголосує за фінансування, то вже через два роки жителям Дарниці і всього Києва стане легше дихати.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...