Дарницьку ТЕЦ зобов’язали переглянути розцінки на тепло, яке подається киянам

16:13 22.09.2020

Антимонопольний комітет рекомендував компанії “Євро-Реконструкція” (Дарницька ТЕЦ) здійснити перерахунок плати за теплову енергію, послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання в зв’язку зі зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019-2020 років.

Дарницьку ТЕЦ зобов’язали переглянути розцінки на тепло, яке подається киянам

Як повідомляється на сайті АМКУ, “Євро-Реконструкція” проігнорувала січневі рекомендації комітету про зміну нарахувань в опалювальному сезоні 2019-2020 років плати за теплову енергію та теплопостачання у зв’язку з істотним – понад 20% – зниженням ціни на газ.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, 17 березня встановила для “Євро-Реконструкції” тариф на послуги з постачання теплової енергії на рівні 827,18 грн/Гкал. Попри це, підприємство продовжує нараховувати населенню плату за послуги централізованого опалення за попередніми тарифами – 1341,53 грн/Гкал, тобто завищеними на 514,35 грн.

“Заявляючи про намір знизити тарифи в разі укладення споживачами нових договорів, “Євро-Реконструкція” ніяк не поінформувала їх про можливості отримання послуг за нижчим тарифом… Така поведінка підприємства містить ознаки зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку”, – заявили в АМКУ.

Нагадаємо, що “Євро-реконструкція” є постачальником опалення і гарячої води для 300 тис жителів і підприємств лівобережжя Києва з Дарницької ТЕЦ.

Як повідомлялося, кияни отримають оновлені платіжки за газ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...