Ділові і багаті: Київ очолив рейтинг найкращих міст для бізнесу

Автор: Марія Супрун
15:19 07.10

Київ посів перше місце у рейтингу з легкості ведення бізнесу. Таким чином, столиця стала найкращим містом України для ведення бізнесу та найпривабливішим місцем для інвесторів.

Ділові і багаті: Київ очолив рейтинг найкращих міст для бізнесу

Відповідний рейтинг опубліковано на сайті Forbes. Мета дослідження – допомогти інвесторам у виборі оптимальної географії для розвитку своїх проєктів.

“Лідером рейтингу став Київ, який піднявся з четвертої позиції. Запорука успіху – найвищі в країні ділова активність та купівельна спроможність населення. Не завадило навіть зниження міграційної привабливості: передмістя забудовуються набагато інтенсивніше, ніж столиця”, – йдеться у публікації.

Зокрема, за показниками “Ділова активність” та “Купівельна спроможність” Київ набрав максимальну кількість балів – 100 із 100. За показником “Транспортне сполучення” – 84 бали. Це найбільший результат серед всіх українських міст. Сферу “Освіта” у Києві оцінено у 78 балів, “Регіональний DoingBusiness” – 73 бали. Загалом Київ набрав 702 бала за 10 показниками.

Друге місце у рейтингу посіла Вінниця – з 677 балами, третє – Львів з 667 балами. Лідер минулого року Івано-Франківськ опустився на 4-е місце в рейтинговій таблиці.

Цього року до рейтингу додався ще один показник – готовність міст до пандемії. За цим показником Київ набрав 69 балів, поступившись лідерством лише Ірпеню (70 балів).

Зазначимо, що до рейтингу увійшли всі міста України з населенням понад 90 тисяч людей, за виключенням неконтрольованих територій.

Нагадаємо, у 2021 році Київ покращив свої позиції у рейтингу найкращих та інвестиційно привабливих міст світу. Так, столиця України у рейтингу Best Cities Reports піднялася із 139 місця на 87 місце. Таким чином Київ уперше потрапив у першу сотню списку Best Cities.

Великий Київ у Google News

підписатися