Депутати від “ЄС“ підтримали передачу Будинку культури в Обухові у власність громади

Автор: Злата Колос
16:31 04.02

Депутати від “Європейської Солідарності“ в Обухівській міської ради підтримали рішення про передачу Будинку культури у м. Обухові у власність Обухівської міської територіальної громади.

Депутати від “ЄС“ підтримали передачу Будинку культури в Обухові у власність громади

Відповідне рішення ухвалено сьогодні на засіданні позачергової сесії Обухівської міськради. Про це повідомив депутат міськради від “ЄС“ Андрій Яковина на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Обухівська міськрада прийняла рішення, перше, перейменувати районний Будинок культури на Будинок культури Обухівської міської ради Київської області. Друге, передати в оперативне управління відділу культури Обухівської міськради майно, обладнання, речі та інші матеріали, що забезпечують роботу Будинку культури Обухівської міськради.

Яковина відзначає, що це лише перші кроки на шляху передачі закладу культури Обухівській громаді.

“На жаль, поки що є неузгоджені позиції з депутатським корпусом районної ради, проте перші кроки зроблено. Надіюся, що дане питання буде доведено до логічного завершення і Будинок культури перейде у власність Обухівської ОТГ“, – зазначив депутат.

Нагадаємо, Калинівська селищна та Бориспільська ради звернулися до Президента, парламенту та Кабінету Міністрів щодо необґрунтованого зростання вартості енергоносіїв та з вимогою збільшити видатки бюджету на субсидії.

Додамо, співголова “ЄС“ Артур Герасимов наголосив, що навесні 2020 року чинна влада забрала в українців близько 8.3 мільярди субсидій в антиковідний фонд, які згодом закопала в дороги. Щобільше, навіть урізані субсидії не виплачуються вчасно. Нардепи “ЄС“ пропонують повернути пільгову норму до 100 кВт•год, заборонити імпорт електроенергії з РФ та Білорусі та заборонити прямий імпорт природного газу до України з РФ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...