День Європи відзначать онлайн. Його відкриє віртуальний Шекспірівський фестиваль

16:39 14.05

Цьогоріч Київ відзначатиме День Європи 15-17 травня у телеформаті. А відкриє подію завтра віртуальний Шекспірівський фестиваль «Київ – театральна столиця Європи», що триватиме два місяці.

День Європи відзначать онлайн. Його відкриє віртуальний Шекспірівський фестиваль

Святкування розпочнеться о 21:30 в ефірі каналу «Київ», пише КМДА.

Після вітального слова від посла Великої Британії в Україні пані Мелінди Сіммонс на глядачів очікує дві телеверсії вистав:

  • «Гамлет» у виконанні Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського;
  • «Шестеро персонажів у пошуках автора» за твором Луїджі Піранделло від Київського академічного драматичного театру на Подолі.

Перша постановка – це переосмислення класичної п’єси за перекладом з англійської Юрія Андруховича. У цій інтригуючій інтерпретації події розгортаються поза часом. Зовнішній вигляд середньовічних героїв та їхній побут тісно переплітається із нинішнім. Цим рішенням режисер Тарас Мазур, художниця-постановниця Анна Духовична і балетмейстер – заслужена артистка України Діана Калакай доводять: теми шекспірівського твору актуальні для будь-якого часу та суспільства.

Читайте також: 6 онлайн-послуг “Київводоканалу”

Непросту історію пошуків реальних цінностей від Нобелівського лауреата Луїджі Піранделло представить режисер-постановник Віталій Малахов. Вистава поставлена за принципом «театр у театрі». Одного дня на акторську репетицію увірвалося шестеро безумців, ненаписаних героїв, котрі жадають жити на сцені. Відтак рішення лише за режисером: подарувати їм шанс увійти в історію чи залишити безмовними?

загрузка...

Загалом під час святкування Дня Європи телеканалу «Київ» запропонує чимало як інформаційно-пізнавальних, так і культурно-мистецьких програм. Родзинкою цих подій стане фінальний концерт Всеукраїнського дитячого конкурсу франкофонної пісні на честь Анни Київської – Королеви Франції «Formidable».

Читайте також: “Киевводоканал”. Топ-6 вопросов, которые можно решить дистанционно

Додамо, пандемія перенесла життя українців в онлайн. Так, наші діти вчать дистанційно англійську,  відвідують відеоуроки за шкільною програмою від топ-вчителів, готуються до ЗНО і навіть відвідують онлайн-садок, який пропонує заняття від йоги до англійської.
 
Читайте також: Карантин з користю: дивіться онлайн 8 європейських кінохітів
 
Тому і навчальний рік-2020 завершиться дистанційно – без “дзвінків” і випускних. Також ми розповідали, як будуть складати ЗНО-2020 та про нові терміни та умови подачі документів під час вступної кампанії – 2020.

загрузка...