Вступна кампанія-2020: нові терміни та умови подачі документів

10:26 09.05.2020

Міністерство освіти і науки перенесло початок вступної кампанії у заклади вищої освіти в Україні на серпень – усі дати зсунули на місяць через карантин.

Вступна кампанія-2020: нові терміни та умови подачі документів Фото: УНІАН
 

Про це повідомляється на сайті міністерства.

Так, на основі атестата про повну загальну середню освіту реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти. 

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

В МОН зазначили, що передбачили цього року для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою. Через це інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування збільшили до 5 днів.

Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання. 

Терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) на магістратуру перенесли. Реєстрація триватиме з 12 травня до 05 червня та відбуватиметься онлайн. Водночас дати проведення ЄВІ та ЄФВВ залишаються незмінними — 01 та 03 липня відповідно. Дати ж реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць.

Зазначається, що змінами також розширено категорії вступників, що можуть скористатися правом на переведення на вакантні місця державного замовлення (особи, у яких один із батьків (усиновлювачів) був поліцейським, який загинув чи визнаний судом безвісно відсутньою особою під час виконання ним службових обов’язків).

Нагадаємо, навчальний рік у школах завершиться дистанційно. Закладам рекомендують утриматись від проведення останніх дзвоників та випускних вечорів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...