Як будуть складати ЗНО-2020

17:03 28.04

Навчальний рік цього року в школах завершиться дистанційно. Навчальним закладам рекомендують обійтися без останніх дзвоників та випускних балів. Однак ЗНО ніхто не відміняв. Найбільше сьогодні батьків та випускників хвилює якість дистанційного навчання – є побоювання, що випускники дійдуть до ЗНО не в найліпшій формі. Чи позначиться це на результатах тестування? Як буде проходити ЗНО в умовах карантину?

Як будуть складати ЗНО-2020

Про це розповів в ефірі спецпроекту «Карантин» на телеканалі «Київ» екс-міністр науки і освіти України (2014-2016 рр.) Сергій Квіт.

Він вважає, що не треба хвилюватися з цього приводу.

Звичайно, живе спілкування в класі з учителем ніхто не може замінити. Але такі складні умови також мають і мобілізувати людей. Давайте говорити і про вимоги до самих себе. Слід готувати дітей до того, що треба бути дисциплінованим, що має бути якась самовіддача. І зрештою, це конкуренція, при цьому зараз  у всіх однакові можливості. Крім того, не слід забувати, що ЗНО не показує  абсолютні результати підготовки. Це рейтинг, який не порівнює випусків різних років. А оскільки всі знаходяться в однакових умовах, ніхто не постраждає. Так само й зі вступом у виші”, – пояснює експерт.

Нагадаємо, що цього року правила проведення ЗНО дещо зміняться. Так, за рекомендацією Міносвіти, в авдиторії має бути не більше 15 учасників і 2 інструкторів, а дистанція між учасниками тестування не менше 1,5 метри.

Читайте также: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

загрузка...

Дати проведення ЗНО будуть залежати від завершення карантину в Україні.  Якщо обмеження скасують до початку літа, то сесія тестування відбудеться між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до серпня, то з  17 серпня по 4 вересня.  Щодо учасників тестування, що заразилися або контактували з хворими на коронавірус, то вони зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії, коли одужають або вийдуть з самоізоляції. Якщо вони і її пропустять через хворобу, то їх звільнять від ЗНО за станом здоров’я.

Як повідомлялося, для школярів на період карантину запустили онлайн-уроки англійської від поліглота, а також відеоуроки за шкільною програмою від топ-вчителів, які стали відеохітом і б’ють рекорди за кількістю переглядів, і онлайн-курси з підготовки до ЗНО.

загрузка...