День єднання: в Україні проходить марафон #UAразом

Автор: Марія Супрун
08:22 16.02

В Україні 16 лютого відзначають нове державне свято – День єднання. Його своїм указом від 14 лютого запровадив президент Володимир Зеленський.

День єднання: в Україні проходить марафон #UAразом

План заходів, серед іншого, передбачає підняття прапора на всіх адмінустановах, виконання о 10:00 державного гімну, підсвічування у вечірній час адмінбудинків кольорами прапора. Під час святкування на всіх будинках та спорудах усіх населених пунктів України рекомендовано підняти державний прапор та додати до одягу жовто-блакитні стрічки.

Також заплановано створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом» для забезпечення щоденного інформування населення про стан безпекової ситуації.

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців у День єднання.

«Ми всі різні, але поєднує нас єдине бажання: жити у світі, щасливо, однією сім’єю. І ми маємо на це право. Тому що ми – вдома, ми в Україні», – сказав глава держави.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Сьогодні на провідних загальнонаціональних та регіональних телеканалах проходить Марафон єднання #UAразом. Всі телеканали країни сьогодні фактично мовлять однією картинкою. 

Під час ефірів підійматимуть важливі суспільно-політичні питання, які цікавлять та турбують українців. Серед спікерів: представники влади, лідери громадської думки, волонтери. Вони говоритимуть на тему єднання, а також про наративи, які допомагають об’єднувати нашу країну. Відкрив марафон Президент України Володимир Зеленський.

Марафон Єднання #UAразом транслюватимуть багато телеканалів: 1+1, , 1+1 International, СТБ, НК, ICTV, Інтер, НТН, K1, K2, Мега, Zoom, Enter-фільм, Україна, Україна 24, НЛО, Індіго, Еспресо, Прямий, 5 канал, 24 канал, UA:ПЕРШИЙ, “Київ” та багато інших.

Транслювати марафон будуть також Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура.

 

Великий Київ у Google News

підписатися