Через негоду у столиці пошкоджено понад 160 дерев: куди дзвонити, якщо ви стали свідком “деревопаду”

Автор: Любава Лисичкіна
19:45 12.06

Ліквідація наслідків негоди триває.

Через негоду у столиці пошкоджено понад 160 дерев: куди дзвонити, якщо ви стали свідком “деревопаду”

Про це інформує КО «Київзеленбуд».

Через сильні пориви вітру, 12 червня станом на 17:00, на балансових територіях районних підприємств  виявлено 163 пошкоджені дерева: повалені та зі зламаним гіллям. До ліквідації наслідків негоди залучені 24 одиниці техніки та 80 працівників.

Насамперед прибирають дерева та гілки, які заважають транспорту, пішоходам, а також несуть небезпеку. Ліквідовано наслідки 95 виявлених випадків пошкоджених і повалених дерев.

У столиці також працюють рятувальники Комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку». До виконання оперативних робіт загалом залучено 15 рятувальників КАРС і 3 одиниці техніки.

Куди телефонувати

В першу чергу, фахівці рекомендують дотримуватися правил безпеки у негоду, бути обережними на вулиці, не паркувати автомобілі під деревами.

  • Якщо впало дерево чи зламалися гілки, необхідно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд» за номером 044-272-40-18.
  • Коли падіння дерев чи гілок загрожує життю, звертайтесь до рятувальників: 101 або 044-430-37-13 (телефон КАРС).

Нагадаємо, сьогодні рясна злива затоплювала вулиці та зупиняла транспорт. За прогнозом синоптиків, злива може тривати до кінця дня. Закликаємо містян бути обережними, за можливості залишатись у приміщеннях, не виїжджати без нагальної потреби на авто, не паркувати автомобілі біля дерев чи електроопор.

До речі, завтра ситуація буде іншою,  бо погода налагоджується: у Києві завтра буде сухо і свіжо.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин