Борги українців за комунальні послуги перевищують 75 млрд грн

22:39 30.01

Станом на кінець грудня 2020 року заборгованість населення України за житлово-комунальні послуги сягнула 75 млрд грн.

Борги українців за комунальні послуги перевищують 75 млрд грн

Про це йдеться в експрес-випуску Державної служби статистики щодо оплати населенням житлово-комунальних послуг.

На кінець грудня 2020 року заборгованість населення зі сплати за постачання та розподіл природного газу становила 31,5 млрд грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 24,1 млрд грн, за постачання та розподіл електричної енергії – 6,1 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 5,7 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком – 5,1 млрд грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 1,1 млрд грн”, – йдеться у звіті Держстату.

Також повідомляється, що у грудні 2020 року з населенням було укладено 4,2 тис. договорів в рамках реструктуризації заборгованостей за ЖКП. Таким чином було погашено боргів на загальну суму 31,1 млн грн.

Водночас сума внесених платежів, з урахуванням цих довгострокових договорів, станом на грудень 2020 сягнула 24,3 млн.грн.

Зауважимо, що за цей місяць населення сплатило 20,3 млрд грн – 72,6% нарахованих за цей період сум за житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, що українцям збираються надавати компенсацію у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію. Для цього виділять 1,4 мільярда гривень. Які категорії можуть отримати виплати – читайте тут

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...