“Бігус має опублікувати все”. Адвокати Порошенка позиваються до Зеленського за “плівки Медведчука”

Автор: Тетяна Сененко
13:15 06.07

Адвокати лідера “Європейської солідарності” Петра Порошенка позиваються до президента Володимира Зеленського з вимогою визнати протиправним приховування від суспільства так званих “плівок Медведчука” та оприлюднити їх у первісному вигляді.

“Бігус має опублікувати все”. Адвокати Порошенка позиваються до Зеленського за “плівки Медведчука”

Про це повідомила пресслужба “Європейської солідарності” 

«Бігус має опублікувати всі «плівки»! Феєричне інтерв’ю Зеленського каналу 1+1 яскраво підтвердило очевидне припущення про причетність президентського офісу до відео BIHUS info з так званими «плівками Медведчука». Не залишило інтерв’ю сумнівів і стосовно того, що керована з президентського офісу і виконана BIHUS info акція спрямована не проти Медведчука та його співрозмовників, а виключно проти основного політичного опонента Зеленського – Петра Порошенка», – пише один із адвокатів Петра Порошенка Ігор Головань у Facebook.

Роботу  Бігуса і його команди адвокат називає більше схожою на операцію прикриття.

«Розслідувачами» зроблено все для компрометації «прослушок» і створення умов визнання записів недопустимими доказами», – зазначає Ігор Головань.

Читайте також: Порошенко про «плівки Бігуса»: використовувати питання полонених в політичній боротьбі – це скотство 

Він наголошує, що Бігус не виконав своєї обіцянки опублікувати всі розмови, які в нього є.

Читайте також: Путін бідкається, що в Україні мордують “українського націоналіста” Медведчука

«Замість публікації записів у тому вигляді, які Бігус і команда отримали від свого джерела (зрозуміло, що від Офісу президента, але це – гіпотеза), BIHUS info підсунуло суспільству три чергових «відосики» з монтованим-перемонтованим аудіо. І з хронометражем намагаються нас надурити. Спочатку Бігус бовкнув, що має 6 годин записів. Потім «виправився», мовляв, не 6, а 36. Насправді хронометраж трьох роликів з усіма, за твердженням Бігуса, записами складає 35 годин 9 хвилин 14 секунд», – констатує адвокат.

Водночас в суді адвокати проситимуть визнати протиправним приховування від суспільства “прослушок” і зобов’язати оприлюднити всі оригінали записів.

Відомо, 11 травня генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді народним депутатам від “Опозиційної платформи – За життя” Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку.

Їм висунули звинувачення за трьома епізодами: щодо розкрадання державних надр, передачі таємної військової інформації та підривної діяльності. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися