Медведчука шукають в Україні, а Козак переховується в РФ – СБУ

Автор: Марія Супрун
20:01 11.05.2021

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Тарас Козак, якого підозрюють у держзраді, переховується на території Росії, а голова політради партії Віктор Медведчук наразі перебуває в Україні, але його ще шукають.

Медведчука шукають в Україні, а Козак переховується в РФ – СБУ

Про це сьогодні повідомив очільник Служби безпеки України Іван Баканов під час брифінгу.

Якщо мова йде про пана Козака, то він перебуває, за нашою інформацією, на території Російської Федерації, можливо виїжджав на відпочинок з РФ, але не планує, на жаль, повертатися в Україну. Щодо Віктора Медведчука, то встановлюється його місце знаходження, але за нашою інформацією він перебуває в Україні. Він повернувся в Україну 8 травня і, за нашою інформацією, країну не покидав“, – заявив Баканов.

При цьому генпрокурорка Ірина Венедіктова додала, що наразі пошуки Медведчука тривають (на відео – з 30:36).

Тарасу Козаку і Віктору Медведчуку висунули звинувачення за трьома епізодами: щодо розкрадання державних надр, передачі таємної військової інформації та підривної діяльності. Зокрема, слідство встановило, що Медведчук і Козак передали російській стороні морське газове родовище Глибока в Азовському морі, вартість запасів у якому оцінюється у 38 млрд грн.

Нагадаємо, 11 травня генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді народним депутатам від “Опозиційної платформи – За життя” Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку.

Великий Київ у Google News

підписатися