Безкоштовну стоматологічну допомогу мають надавати всього за двома документами

Автор: Любава Лисичкіна
19:15 14.04

Є необхідність спростити отримання стоматологічної допомоги в комунальному закладі та оминути бюрократичну процедуру. Марина Порошенко напрацювала проект рішення, що виправляє цю ситуацію.

Безкоштовну стоматологічну допомогу мають надавати всього за двома документами
Як ідеться в повідомленні,  міська влада має значно спростити процедуру надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги соціально незахищеним киянам.
«Сьогодні ця процедура вкрай складна і вимагає багато часу. Для того, аби кияни могли отримати допомогу в КП «Київська стоматологія», управління праці та соціального захисту населення РДА формують відповідні списки. Потім вони подаються Департаменту охорони здоров’я та Департаменту соціальної політики. Після цього – списки пацієнтів проходять процедуру погодження на засіданні постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики», – пояснює голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики  Марина Порошенко.
Через таку складну процедуру  люди  не отримують вчасно стоматологічну допомогу . Саме тому є неохідність внести зміни в цей процес.
 
Порошенко   пропонує  надавати таку допомогу в КП «Київська стоматологія» на підставі всього двох документів: паспорта громадянина України, а також довідки, наданої органами соціального захисту населення про перебування особи на обліку соціально незахищених верств населення ( обліку у територіальному центрі соціального обслуговування).
 
Ще один важливий момент – дохід осіб, які можуть розраховувати на безкоштовну стоматологічну допомогу, має не перевищувати двох прожиткових мінімумів доходів громадян для непрацездатних осіб станом на 1 січня поточного року.
 
Нагадаємо, суворі обмежувальні заходи в Києві продовжили ще на два тижні, тобто до 30 квітня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...