Без МАФів і з новою системою відеонагляду. Залізничний вокзал готується до відновлення перевезень (ДАТА)

15:14 21.05

Центральний залізничний вокзал готовий до старту пасажирського сполучення 1 червня. Карантин дав час залізничникам підготуватися до прийому пасажирів. На станції “Київ-Пасажирський” вже демонтовано МАФи, встановлено сучасну систему відеонагляду, повністю відремонтовано приміський вокзал.

Без МАФів і з новою системою відеонагляду. Залізничний вокзал готується до відновлення перевезень (ДАТА)

Як повідомив глава “Укрзалізниці” Іван Юрик у Facebook, на конкорсі столичного вокзалу, попри супротив, завершено демонтаж МАФів. Всього ліквідовано 35 МАФів – це ті «наливайки» та намети з їжею, відомі всім киянам та гостям міста. Тепер, впевнений він, стихійна торгівля – в минулому. А ті МАФи, що залишаться, будуть реконструйовані та приведені до єдиного стилю.

Також для безпеки та максимально комфорту пасажирів на вокзалі посилили заходи безпеки: встановили нову систему відеонагляду – 22 камери з функцією розпізнавання облич. Їх розмістили у найпроблемніших місцях (переходах-сходах до перонів), де фіксували найбільше злочинів шахраїв карманників.

Плюс до цього, за словами Юрика, на території Центрального та Південного вокзалу працюють 15 постів поліції Управління поліції охорони.

Також відремонтовано будівлі приміського вокзалу. Його з’єднано накриттям з платформами та виконано їх зарежимлення, щоб унеможливити потрапляння безквиткових пасажирів. Крім цього, замінено освітлення, встановлено сучасні лави та урни, оновлено фасад, вестибюль, квиткові каси, обладнано нові туалети, які враховують потреби маломобільних груп, у тому числі, людей з інвалідністю та мам з немовлятами.

Керівник “Укрзалізниці” також зазначив, що у вестибюлі Центрального вокзалу встановлять нові ескалатори.

загрузка...

Ми мали довгий процес пошуку найкращого варіанту пріоритетного для нас питання. Рішення знайдено, днями вже укладаємо угоду. Керувались низкою критеріїв, ретельно вивчили всі пропозиції. Найкращий варіант – у Крюківського вагонобудівного заводу”, – додав він.

Нагадаємо, на днях “Укрзалізниця” повідомила, що відновлення приміського залізничного сполучення опинилось під загрозою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...