Акція за Стерненка завершилась: поліцейські подякували мітингарям, а ті пообіцяли повернутися

16:27 27.02

Міністерство внутрішніх справ подякувало учасникам акції на підтримку громадського діяча Сергія Стерненка за дотримання законодавства.

Акція за Стерненка завершилась: поліцейські подякували мітингарям, а ті пообіцяли повернутися

 Про це йдеться у офіційній заяві відомства.

“Дякуємо громадянам за дотримання чинного законодавства під час мирної акції на Банковій у центрі столиці, а також поліцейським, нацгвардійцям та рятувальникам, які охороняють публічну безпеку на місці.Конституція України гарантує право на акції та зібрання. Правоохоронці готові забезпечувати правопорядок під час мирних протестів на території всієї України. Поважаймо та підтримуймо одне одного, ми того варті! Гарної суботи всім!”, – заявило МВС.

До слова, учасники акції на підтримку ув’язненого активіста Сергія Стерненка закидали будівлю Офісу генерального прокурора фаєрами і петардами. 

Між тим, модератори акції закликали 9 березня прийти на акцію під Будинок профспілок, де проходитиме ХVІІІ черговий з’їзд суддів України, на якому оберуть членів Вищої ради правосуддя. 

Нагадаємо, засудженого на 7 років ув’язнення Сергія Стерненка переведуть в окрему камеру з міркувань безпеки. Під час зустрічі з адвокатом активіст написав листа своїм прихильникам, де подякував за підтримку та побажав “боротися за кожного”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...