Київ буремний: містом іде багатотисячна акція підтримки Стерненка (ФОТО)

14:24 27.02

У Києві в самому розпалі акція«Справедливість Стерненку — справедливість усім!». Офісу Президента вирушили до Генеральної прокуратури, запалили фаєри і димові шашки.

Київ буремний: містом іде багатотисячна акція підтримки Стерненка (ФОТО)

У центрі Києва, біля Офісу президента, розпочалася безстрокова акція на підтримку ув’язненого одеського активіста Сергія Стерненка.

Учасники зібрання заявляють, що мітингуватимуть безстроково, доки у справі Стерненка не буде досягнуто справедливості – тобто його відпустять на волю.

Рух координує поліція діалогу, присутні медпрацівники.Оголошено маршрут ходи: вулиці Лютеранська, Шовковична, Верховна Рада, ОГП.

Модератори акції закликали 9 березня прийти на акцію під Будинок профспілок, де проходитиме ХVІІІ черговий з’їзд суддів України, на якому оберуть членів Вищої ради правосуддя.

“Це може бути остання мирна акція. Якщо протягом тижня Президент не почне реформувати судову систему, почнуться протести”, – заявив один зі спікерів.

Також у центрі Києва за дотриманням правопорядку спостерігає велика кількість правоохоронців. На початку вулиці Банкової правоохоронці ретельно перевіряють особисті речі активістів, якщо вони мають при собі великогабаритні предмети або сумки.

 

 

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...