А віддуваються пасажири: керівник управління “Укртрансбезпеки” погорів на регулярних поборах з перевізників

Автор: Галина Ворона
14:29 11.06

Виконувач обов’язків начальника Північного міжрегіонального управління “Укртрансбезпеки” організував собі щомісячний “бонус” до зарплати, вимагаючи від підприємця “призові” за безперешкодне здійснення пасажирських перевезень у Києві. Звісно, такі витрати перевізники потім перекладають на плечі пасажирів, піднімаючи тарифи до небес.

А віддуваються пасажири: керівник управління “Укртрансбезпеки” погорів на регулярних поборах з перевізників

Як розповіли у прокуратурі Києва, посадовець щомісячно вимагав та одержував неправомірну вигоду за нескладання актів порушення законодавства про автомобільний транспорт та безперешкодне здійснення господарської діяльності щодо пасажирських перевезень на території столиці.

Свій “дозвіл” чиновник оцінив у 50 дол. США за кожну одиницю транспортного засобу.

Упродовж двох місяців документування неправомірної діяльності посадовець одержав понад 25 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Затримали любителя легких грошей поряд із місцем роботи на гарячому під час одержання чергової щомісячної частини неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США.

Наразі йому повідомлено про підозру та вирішується питання про застосування запобіжного заходу.

Читайте також: Ухань нічому не навчив. Співробітниця інституту біотехнологій вкрала з роботи небезпечні штами вірусів, щоб продати

Нагадаємо, буквально у травні частина столичних маршруток підняли ціни на проїзд.

Великий Київ у Google News

підписатися