14 країн доставлятимуть посилки в Україну безкоштовно

Автор: Галина Ворона
17:44 12.04.2022

Національні поштові оператори 14 країн відгукнулись на заклик “Укрпошти” та погодились безкоштовно доправляти посилки до України.

14 країн доставлятимуть посилки в Україну безкоштовно
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє “Укрпошта”.

Як зазначається, йдеться про доставку з-за кордону відправлень до конкретних одержувачів в Україні із зазначенням одержувача, адреси, індексу та контактного номеру телефону.

Ці відправлення “Укрпошта” безкоштовно доставить до своїх відділень в Україні, де отримувачі зможуть їх забрати.

Надсилати можна одяг, господарчі товари, продукти у заводській упаковці до 10 кг, невелику кількість безрецептурних ліків. Заборонено надсилати алкоголь та товари військового призначення.

Тому, якщо ваші родичі чи друзі з інших країн хочуть передати вам в Україну посилку, зробити це можна безкоштовно наступними поштами:

  • Пошта Чехії (Česká Pošta) пропонує безкоштовне відправлення стандартної посилки до 30 кг в Україну. Надіслати посилку можна у будь-якому відділенні Пошти Чехії.
  • Slovenská pošta (Пошта Словаччини) безкоштовно надсилає в Україну посилки вагою до 5 кг. Відправлення приймаються у всіх відділеннях Пошти Словаччини.
  • Pošta Slovenije (Пошта Словенії) безкоштовно доставляє до України посилки з гуманітарною допомогою.
  • Georgian Post (Пошта Грузії) з перших днів війни запустили опцію безкоштовної доставки до України.
  • Österreichische Post AG (Пошта Австрії): приймаються безкоштовно відправлення до 30 кг в Україну зі своїх поштових відділень, а також поштових відділень партнерів.
  • Omniva (Пошта Естонії) – можна відправити посилки до 30 кг з усіх поштових відділень.
  • З поштових відділень Poczta Polska (Пошта Польщі), що приймають відправлення EMS, можна безкоштовно відправити своїм рідним в Україну гуманітарну допомогу, обравши продукт EMS вагою до 20 кг.
  • An Post (Пошта Ірландії) безкоштовно доправлятиме до України листи, дрібні пакети та посилки до 20 кг, оформити відправлення можна у будь-якому з поштових відділень An Post. Також Пошта Ірландії у своїх відділеннях надає безкоштовно низку послуг для українців, які емігрували у зв’язку з війною, а саме: безкоштовне поповнення SIM-картки на три місяці, одержання безпечної віртуальної адреси (для тих, хто не має поштової адреси), одержання/надсилання грошових переказів Western Union без комісії тощо.

Також безкоштовно відправити посилки до України можна з Cyprus Post (Пошта Кіпру), Magyar Posta (Пошта Угорщини), Guernsey Post, UK (Пошта Гернсі), Пошти Вірменії, Royal Gibraltar Post (Пошта Гібралтару).

Перелік країн, з яких можна оформити безкоштовну доставку в Україну, є на сайті.

Великий Київ у Google News

підписатися