120 експонатів та інсталяцій. На ВДНГ відкриється інтерактивний Музей науки

11:25 25.07.2020

24 вересня в ревіталізованому просторі на ВДНГ (павільйон №23) відкривається перший інтерактивний простір «Музей науки». Тут можна буде покататися на велосипеді з квадратними колесами, вирушити в космічну подорож, побачити двометрову голограму та 60-кілограмовий кристал, скласти з атомів воду та сіль у доповненій реальності, дізнатися, як побудований організм людини. Загалом на відвідувачів чекає понад 120 інтерактивних експонатів та інсталяцій, частина з яких мобільна.

120 експонатів та інсталяцій. На ВДНГ відкриється інтерактивний Музей науки
оренда квартири Київ

Як повідомляють організатори  – Мала академія наук України, окрема зона буде присвячена українським ученим, а найбільшим інтерактивним експонатом стане скляна стеля, що змінює колір, коли відвідувачі вводять на планшетах правильні відповіді на питання зі сфери науки.

“Концепцію музею ми помістили в одне слово – «спектр». Спектр наук, відкриттів і вражень: від запуску блискавки в котушці Тесли та керування роборукою до можливості побачити власний голос, потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель з оптичною ілюзією”, – розповіли в академії.

Над експозицією музею працювали команди з України, Канади, США, Польщі та Швеції. 

Нагадаємо, віртуальний музей, присвячений Іванові Франкові з’явиться в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися