Розклад змагань Олімпіади на 5 серпня: півфінали вільної боротьби й боксу та фінал з карате

Автор: Любава Лисичкіна
19:46 04.08.2021

Завтра, 5 серпня, на старт Ігор ХХХІІ Олімпіади вийде 20 представників України.

Як і коли проходитимуть змагання повідомив НОК України.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
03:10 – жінки, стрибки у висоту (кваліфікація): Ярослава Магучіх, Юлія Левченко, Ірина Геращенко

КАРАТЕ
З 11:00 – жінки, куміте до 55 кг: Анжеліка Терлюга. Фінал о 14:50.

Результати-онлайн на офіційному сайті ОІ-2020.

Трансляція (з можливістю керувати прямим ефіром: поставити на паузу або відмотати до потрібного моменту, а також дивитися у записі) на сервісі Sweet.tv , що є офіційним партнером НОК України, телеканалі UA: Перший та сайті.

Наразі у скарбничці українських олімпійців – 11 нагород. Першу медаль  здобула дзюдоїстка Дар’я Білодід, другу нафехтував  Ігор Рейзлін, третю здобули Олена Костевич і Олег Омельчук в стрільбі з пневматичного пістолета. Четверту здобув  пловець Михайло Романчук: він  виграв бронзову медаль Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем.

П’яту медаль 31 липня виграла перша ракетка вітчизняного тенісу  Еліна Світоліна: вона  здобула першу олімпійську медаль в історії українського тенісу, бронзову нагороду Олімпіади.

Плавець Михайло Романчук здобув для України  срібну  медаль на дистанції 1500 метрів.

3 серпня  борчиня Алла Черкасова завоювала для України  бронзову медаль Олімпіади в Токіо.

І от 4 серпня  український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв золоту нагороду у ваговій категорії до 87 кг,  а його колега, борець Парвіз Насібов здобув срібну нагороду Олімпійських ігор у ваговій категорії до 67 кг.
Також у цей день  українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль – це перша олімпійська нагорода України за всю історію в цьому виді спорту.  Ще одну бронзу за цю ж годину здобула борчиня Ірина Коляденко.