Зимові дива: біля головної ялинки країни відбудеться концерт

13:54 15.12.2020

19 грудня, в День святого Миколая, в Києві біля головної ялинки на Софійській площі відбудеться концерт класичної музики “Зимові дива”, який можна буде побачити онлайн.

Зимові дива: біля головної ялинки країни відбудеться концерт

Гості почують найрізноманітніші мелодії – від легендарного “Щедрика” Леонтовича і Ave Maria Шуберта до танго, музики Вівальді, Венявського та інших композиторів.

У концерті взяли участь найталановитіші діти України з видатних спеціалізованих шкіл Києва, Одеси, Харкова та Львова. Зокрема, серед учасників – хор хлопчиків та юнаків, солісти-віртуози, які грають на скрипці, фортепіано, саксофоні, ксилофоні, гобої, віолончелі, а також ансамблі бандуристів та арфістів.

Ініціативу також підтримали Аліна Паш, Дмитро Шуров, ONUKA та інші артисти.

Трансляція концерту класичної музики відбудеться 19 грудня о 19:00 біля головної ялинки на Софійській площі, а також на Youtube-каналі Фонду “Відкрита музика міста”  і на сайті JetSetter.ua.

Зазначимо, що цього року під час новорічно-різдвяних свят концерти, різноманітні шоу-програми та фуд-корти не передбачаються. Натомість у місті буде створено новий новорічний маршрут від Арки дружби народів до Контрактової площі.

Нагадаємо, на Софійській площі вже встановили та прикрасили головну ялинку країни – її офіційно засвітять 19 грудня. Оскільки тематикою Нового року-2021 є казковий ліс, то й іграшки відповідні – сови, шишки, зайці, жолуді та грибочки. Водночас, через обурення церков чарівний капелюх на верхівці ялинки зняли та замінять на зірку.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...