Зухвала контрабанда. Через “Бориспіль” намагались вивезти рекордну партію бурштину

10:20 05.12.2020

У аеропорті “Бориспіль” вилучили чи не найбільшу партію необробленого бурштину, який намагались незаконно вивезти з України до Китаю – вага “сонячного каміння” склала 285 кілограмів.

Зухвала контрабанда. Через “Бориспіль” намагались вивезти рекордну партію бурштину

Як повідомляє Київська митниця Держмитслужби, зухвалу контрабанду виявили вчора надвечір в зоні митного митного контролю аеропорту “Бориспіль”.

Вантажне відправлення в статусі несупроводжуваного багажу в кількості 13 місць відправлялося фізичною особою авіаційним транспортом з України через аеропорт «Бориспіль» до Китаю.

В митному відношенні своє відправлення громадянин задекларував як речі. Однак при митному огляді в кожному пакунку виявлено необроблений бурштин різного розміру і відтінків. Загальна його вага – 285 кг. Наразі Національною поліцією бурштин вилучено в рамках кримінального провадження.

Читайте також: Діамантовий “сказ” у Борисполі. З ОАЄ намагались провезти каміння на 17 млн грн (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, з України досить часто намагаються незаконно вивезти бурштин та прикраси з нього, але вага незаконного вантажу у порівнянні з нинішнім була не такою і великою – були партії  28 кг прикрас з бурштину чи понад 5 кг рідкісного бурштину.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...