Іноземець намагався незаконно вивезти з України 28 кг прикрас з бурштину

18:17 18.09.2020

Київські митники вилучили у в пункті пропуску «Бориспіль» 28 кг прикрас з бурштину від світло-жовтого до темно-коричневого кольорів у громадянина Туреччини. 32-річний чоловік намагався незаконно вивезти прикраси з України до Іраку транзитом через Емірати.

Іноземець намагався незаконно вивезти з України 28 кг прикрас з бурштину

Як повідомляє Київська митниця Держмитслужби, для проходження митного контролю іноземець обрав спрощену систему – «зелений коридор», тобто засвідчив, що не має при собі предметів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон України.

Однак під час перевірки ручної поклажі чоловіка було виявлено прикраси з обробленого каміння бурштину, що й дало підстави митникам ретельніше перевірити ще й його багажну валізу.

Таким чином сумарно в багажній валізі та в ручній поклажі авіапасажира митники виявили 14 пакунків з обробленим камінням різного кольору та фактури. Загальна вага бурштинових прикрас склала біля 28 кг.

Через порушення порядку проходження митного контролю «зеленим коридором» стосовно громадянина Туреччини складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.
Прикраси з бурштину вилучено до рішення суду.

Нагадаємо, раніше за таких самих обставин попався українець, що хотів ввезти у країну 22 кг срібних прикрас. Трохи раніше у пасажира в аеропорту вилучили майже півсотні гаджетів Apple на €22,8 тисячі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...