Понад 5 кг рідкісного бурштину намагались вивезти до ОАЄ

17:26 14.11.2020

В Борисполі було упереджено спробу вивезти до Об’єднаних Арабських Еміратів 18 каменів бурштину загальною вагою 5,4 кг. Найбільший з них важить аж 700 грамів.

Понад 5 кг рідкісного бурштину намагались вивезти до ОАЄ

Про це інформує Київська митниця на своїй Facebook-сторінці.

Митники заздалегідь були попереджені співробітниками СБУ про можливість незаконного вивезення бурштину, видобутого на Рівненщині.

Співробітники Київської митниці особливо пильно чатували пасажирів на відльоті коли побачили, як 27-річний рівнянин впевнено попрямував “зеленим коридором”.

Такий вибір автоматично свідчить про відсутність у пасажира предметів обов’язкових для декларування чи таких, на переміщення яких встановлено заборони чи обмеження”, – роз’яснили у повідомленні.

І от у багажі цього молодого чоловіка, інспектори митниці виявили 18 крупнофракційних шматків бурштину різного кольору. Вага найбільшого шматка вражаюча – 700 грамів, його розмір за найдовшою стороною 18 см. Загальна ж вага всього бурштину, виявленого у валізі пасажира становить 5,4 кг.

Пояснити походження каміння та мету переміщення його до ОАЕ порушник не зміг.

На фігуранта було складено протокол за ст. 471 Митного кодексу України, а коштовне каміння вилучено до винесення судом рішення у справі.

Нагадаємо, що останніми днями Україну масово почали атакувати нелегальні ввізники Iphone 12. Зокрема, напередодні у аеропорту “Бориспіль” попався киянин з партією телефонів вартістю понад мільйон гривень. 

Читайте також: Іноземець намагався незаконно вивезти з України 28 кг прикрас з бурштину 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...