Діамантовий “сказ” у Борисполі. З ОАЄ намагались провезти каміння на 17 млн грн (ФОТО, ВІДЕО)

18:57 02.12.2020

Вже вдруге за тиждень працівники митниці аеропорту “Бориспіль” натрапляють на любителів перемістити коштовне каміння на собі. Цього разу кур’єром білих і чорних діамантів з ОАЕ виявилася наша 55-річна співвітчизниця.

Діамантовий “сказ” у Борисполі. З ОАЄ намагались провезти каміння на 17 млн грн (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомила пресслужба Київської митниці. 

Митники заздалегідь були попереджені про ймовірну контрабанду діамантів, а отже особливо пильно чатували на одну з пасажирок рейсу з Дубаї. 

55-річна панянка скористалася так званим “зеленим коридором”, чим гарантувала, що не має предметів, обов’язкових до декларування.

Однак, під час митного огляду в сумочці жінки знайшли чотири пакетики з чорним камінням вагою 5,09 грамів. На додаткові запитання митників чи все каміння вона пред’явила, пасажирка відповіла, що іншого не має.

Лише після попередження про застосування щодо неї виняткової форми митного контролю – особистого огляду, пасажирка дістала з кишень джинсів, у які була одягнена, ще 34 пакетики з білим прозорим камінням загальною вагою 45,46 грамів”, – розповіли митники.

Попередньо, виявлене добро є нічим іншим, як діамантами різного розміру та походження. 

Стосовно громадянки складено протокол, а коштовне каміння було вилучено до винесення судом рішення.  

 

Нагадаємо, що минулого тижня подружжя поверталось з Туреччини, а заодно вирішили прихопити майже 40 грамів діамантів. Аби уникнути проблем на митниці, парочка сховала коштовне каміння до спідньої білизни.

Читайте також: У “Борисполі” виявили забуту валізу з прекурсорами. Господар за тиждень з’явився сам

 

Великий Київ у Google News

підписатися