Журналіст про дитсадки Києва, побори та солоні огірки: Ви там при здоровому глузді?

14:50 23.01.2021

Вчора міська влада анонсувала перехід на платне харчування у дитячих садочків столиці, пояснюючи це тим, що пандемія короновірусу суттєво вплинула на доходи київського бюджету. Така ініціатива викликала хвилю обурення серед батьків дошкільнят. Вони вважають, що їх податки підуть куди завгодно, але не на обід дитини у садочку .

Журналіст про дитсадки Києва, побори та солоні огірки: Ви там при здоровому глузді?

Про це написала журналістка Наталія Хаджі на своїй сторінці у Facebook.

Які ремонти?! Яке забезпечення садочків усім необхідним?! Ви там при здоровому глузді?…Не думаю, що підвищення вартості харчування дітей змінить цю гнилу систему”, – пише журналістка. 

Зауважимо, що в КМДА обгрунтували перехід на платне харчування ще й тим, що хочуть нарешті припинити “ганебну практику”, коли з батьків збирали гроші на “штори” та іншого роду дрібниці.

Однак, уточнила журналістка, побори як були, так і залишаються актуальними. Вона дорікнула місцевій владі, що можна було б придумати більш впевнений коментар для пояснення таких нововведень. 

Ліпше б хоч щось зробили, аби дітей не годували солоними огірками, батоном з маслом і кожного дня молочними кашами. А фруктами там і не пахне“, – додала Наталія Хаджі.

До слова, згідно з новими правилами, батькам пропонується оплачувати виключно ті дні, коли дитина фактично знаходилась у садочку. 

Читайте також: У Василькові бухгалтер вкрала гроші, які мали піти на харчування дошкільнят. Жінку судитимуть

Великий Київ у Google News

підписатися