У Василькові бухгалтер вкрала гроші, які мали піти на харчування дошкільнят. Жінку судитимуть

19:11 20.01

Ювенальні прокурори Києво-Святошинської місцевої прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт відносно бухгалтера відділу освіти Васильківської міськради.

У Василькові бухгалтер вкрала гроші, які мали піти на харчування дошкільнят. Жінку судитимуть

Як повідомляє  пресслужба прокуратури у Київській області, посадовиця привласнила кошти, підробивши квитанції та касові документи.

Ідеться про те, що з грудня 2019 по лютий 2020 року співробітниця відділу освіти приймала від представників дошкільних навчальних закладів готівкові кошти, в якості плати за харчування. Ці кошти вона мала вносити на розрахунковий рахунок у Державній казначейській службі. Підробивши квитанції та документи, жінці вдалося привласнити собі 77 тисяч гривень.

У прокуратурі говорять, що досудове слідство у вказаному провадженні завершено , а обвинувальний акт вже скеровано до суду. Зазначається, що під час досудового розслідування бухгалтерка відшкодувала всі кошти, які вкрала.

Нагадаємо, в Києві поліція затримала ветеранку АТО/ООС Вікторію Котеленець (позивний «Фортуна»), яка прийшла в Міністерство ветеранів оформити посвідчення учасника бойових дій.  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...