“ЖК замість ОП”. Активісти вийшли проти забудови Микільської Слобідки

11:59 18.10

Після побиття тітушками місцевих мешканців під час протесту проти завозу будівельної техніки на будівництво в ландшафтній пам’ятці, активісти вийшли на акцію “ЖК замість ОП”. Вони вимагають створити Національний парк “Дніпровські острови”.

“ЖК замість ОП”. Активісти вийшли проти забудови Микільської Слобідки

Як проходила акція передає кореспондент “Великого Києва”. 

“Ми вже 15 років ведемо боротьбу за парк на березі Дніпра, який мав бути тут створений більше 10 років тому”, – заявляють активісти. 

Учасники акції зазначають, що після минулого протесту троє людей потрапили в лікарню і знаходяться на лікуванні у стаціонарі.

“Така зухвалість забудовника ТОВ “Нова Слобідка” та ТОВ “ДортБуд” просто шокувала громадськість. Мало того, все це сталось під прикриттям Національної Поліції і фактично її бездіяльності. За даними, що до нас надходять з різних неофіційних джерел, бенефіціарами будівництва є наближені до Офісу Президента люди, крім того Президент публічно обіцяв посадити 1 млрд дерев, що так потрібні нашому місту”, – наголошують мітингувальники.

 Активісти вимагають створити Національний Парк “Дніпровські острови”, в який увійдуть спірні ділянки на березі Микільської Слобідки, що мають охоронний статус, Урочище Горбачиха та острови Дніпра, що перебувають під загрозою знищення, дерибану та бетонування. 

Нагадаємо, Київрада виділила ділянки під парк відпочинку “Микільська слобідка”. Відомо, що у доброустрій Микільської Слобідки вкладуть 50 млн грн приватних коштів.

8 жовтня туди прийшов забудовник, проти якого місцеві мешканці тримали оборону 2 днів. Пізніше, Кличко наказав “вигнати” забудовника на Микільській Слобідці.

Великий Київ у Google News

підписатися