Кличко наказав “вигнати” забудовника на Микільській Слобідці: мешканці тримали оборону два дні (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
20:41 08.10

Кличко зателефонував керівнику столичної поліції з тим, аби правоохоронці припинили незаконні дії забудовника на Микільській Слобідці. 

Кличко наказав “вигнати” забудовника на Микільській Слобідці: мешканці тримали оборону два дні (ВІДЕО)

Як заявив міський голова Віталій Кличко, забудовник нахабно, в протистоянні і сутичках з місцевими мешканцями загнав техніку на територію, де місто не надавало жодних дозвільних документів щось будувати.

“Зараз на зустріч з місцевою громадою їдуть два моїх заступники- Андрій Крищенко і Олексій Кулеба. Вночі місто знову встановить на місце обмежувальні блоки на в’їзді на прибережну територію”, – додав Кличко.

Він також заявив, що  зателефонував керівнику столичної поліції з тим, аби правоохоронці припинили незаконні дії забудовника на Микільській Слобідці. 

Інформація про протистояння з’явилася ще 6 жовтня: активісти ГО “Микільська Слобідка” заявили, що забудовник  вчергове завіз тітушок, поламав барикаду та завіз техніку через комунальну парковку зону… Вони також повідомляли про  ризик сутичок і  просили  підтримати громаду Микільської Слобідки.

“Ідеться про будівництво на Микільсько-Слобідській, 7-9. Ділянка через яку забудовник завозить техніку (заїзд на будівництво), ще рік тому рішенням Київради увійшла в межі парку “Микільська Слобідка”. Право оренди припинено, ділянка є власністю громади. Тобто злобудовник немає права використовувати комунальну ділянку для заїздів”, – деталізують активісти. 
 
Нагадаємо, Київрада виділила ділянки під парк відпочинку “Микільська слобідка”. Відомо, що у доброустрій Микільської Слобідки вкладуть 50 млн грн приватних коштів.

Великий Київ у Google News

підписатися