ЖК не буде? Активісти майже зірвали скандальне будівництво у столиці: деталі

Автор: Тетяна Сененко
15:49 12.03

Скандальне будівництво на вулиці Воскресенська, 2а може не відбутися, оскільки в Київраді зареєстрували проєкт щодо розірвання договору оренди ділянки землі за цією адресою.

ЖК не буде? Активісти майже зірвали скандальне будівництво у столиці: деталі

Про це написав у своєму Фейсбуці активіст Віктор Зайцев.

Активіст підкреслив, що п’ять років тому доволі спірний дозвіл на будівництво оформили “за рішенням Севастопольського суду періоду анексії Криму”.

При цьому орендар порушив договір оренди ділянки, після спроб розпочати тут незаконні будівельні роботи зі зведення житлового комплексу.

“Орендар ділянки грубо порушив договір і фактично, після спроб будівництва житлового комплексу на ділянці, не призначеному для цього – втратив право його оренди. Зараз проект знаходиться на розгляді профільної комісії з містобудування, а потім повинен потрапити на сесію Київради, де депутати голосуванням повинні вирішити долю цієї ділянки”, – пише активіст.

 

div class=”fb-post” data-href=”https://www.facebook.com/AdrenalineLife/posts/10222454915115093″ data-width=”500″ data-show-text=”true”>

#Воскресенская2А Есть хорошая новость. Благодаря инициативе депутатов Taras Kryvoruchko и Сергій Артеменко, в Киевсовете…

Опубликовано Виктором Зайцевым Четверг, 11 марта 2021 г.

Мова йде про ділянку площею 2 га на вулиці Воскресенській 2а.

Нагадаємо, спорудження ЖК у грудні викликало активний спротив місцевої громади, яка своїми акціями протесту “розбудила” владу міста.

Частину парку на Жмаченка віддали релігійній громаді під забудову. Генпідрядник робіт – та сама “Будівельна компанія “Інтергал-Буд” – під виглядом “багатофункціонального комплексу” планує збудувати там житловий будинок.

До слова, початкове цільове призначення цієї земельної ділянки –  обслуговування та експлуатації виробничої бази. Проте за інформацією з дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції на виконання будівельних робіт, на земельній ділянці передбачено будівництво житлового комплексу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...