Зґвалтовані військовими РФ вважають себе винними, збільшилися суїцидальні настрої – Денісова

Автор: Ольга Даниленко
17:47 14.04

Велика кількість зґвалтованих російськими військовими вважають себе винними й не бажають офіційно заявляти правоохоронцям про трагедію, яка з ними сталася: “Ми брудні”, “Ми не заслуговуємо на повагу”, “Нас принизили”. 

Зґвалтовані військовими РФ вважають себе винними, збільшилися суїцидальні настрої – Денісова

Про це повідомила на брифінгу Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова, передає “ВК”.  

Вона розповіла, що тільки за минулий день на гарячу лінію Омбудсмена за допомогою психологів звернулися 53 людини, постраждалих від сексуального насилля з боку військових РФ. 

За минулий день 53 людини зателефонували у наш центр психологам аби отримати допомогу. Більшість з них не хочуть звертатися до спеціальних органів. Люди говорять: “Ми брудні”, “Ми не заслуговуємо на вашу повагу”, “Нас принизили”. Для того, щоб людина набралася сил й заявила потрібен час. Якщо деякі люди не хочуть спілкуватися зі слідчими й прокурорами, я не можу їх заставити. Ми фіксуємо факти. Я відповідаю за свої слова, – наголосила Денісова.

Також вона додала, що серед тих, хто зазнав сексуального насилля ширяться думки про самогубство.

Головне для нас – переконати їх, що потрібно жити далі. У нас люди вважають себе винними, збільшилися суїцидальні настрої, – додала Уповноважена.

Також, Денісова зазначила, що офісу Омбудсмена відомо не тільки про дев‘ять випадків вагітності після зґвалтувань військовими РФ. 

Читайте також: Сьогодні варто про це знати: військовий розповів, як спробувати захиститися від зґвалтування  

Нагадаємо, російські нацисти продовжують чинити злочини проти мирних українців – знущаються та ґвалтують дітей, жінок, в тому числі вагітних, літніх людей та чоловіками. Також, один з російських військових зґвалтував немовля.  

Як повідомляв ВК, у селі Шевченкове Київської області поліція виявила місце масового вбивства мирних жителів. На тілах шістьох чоловіків знайдено сліди катувань. 

Великий Київ у Google News

підписатися