“Зеленський поставив завдання розправитись зі мною до виборів”, – Лерос

10:55 18.10.2020

Депутат Верховної Ради Гео Лерос, виключений з фракції “Слуга народу”, заявив, що у найближчі дні проти нього планується провокація, яка буде здійснена руками ДБР.

“Зеленський поставив завдання розправитись зі мною до виборів”, – Лерос

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши відео.

За його словами це буде зроблено під виглядом якоїсь сфабрикованої справи про податки, будуть проведені обшуки, арештоване майно та вилучені всі електронні носії.

“Зеленському стало відомо, що у мене є продовження плівок Єрмака, які були записані аж до першої половини 2020 року, що доведе, що попри слова Зеленського, що йому було відомо про записи влітку та вересні 2019 року, Денис Ермак продовжував торгувати посадами, навіть в цьому році, а сам Зеленський був частиною цих сценаріїв. Я принципово не хотів публікувати цей матеріал до виборів, щоб ніхто не розказував, що це дискредитація перед голосуванням, але раз Зеленський поставив завдання зі мною розправитись до місцевих виборів, тому у мене може не бути можливості опублікувати ці матеріали після”, – заявив Лерос.

Читайте також: “Люди Єрмака, Тищенко та їх корешів”. Гео Лерос опублікував список кандидатів в депутати від “Слуг народу”

Нагадаємо, 1 вересня Гео Лероса виключили з партії “Слуга Народу” за результатами збору підписів, після того як він з парламентської трибуни звинуватив президента і його оточення в кришуванні корупції та кумівстві, а керівника Офісу президента Андрія Єрмака назвав “головним корупціонером в державі” і агентом російської розвідки. Лерос переконаний, що Єрмак погоджує із Зеленським свої дії. Президент Володимир Зеленський вимагав виключити депутата Гео Лероса з фракції “Слуга народу”.

За кілька днів до цього Леросу спалили автомобіль.

Як писав “Великий Київ” раніше, у відомому скандалі з флешкою депутата від «Слуги народу» Гео Лероса про діяльність брата Андрія Єрмака Дениса, а також із заявою нардепа, нібито йому в руки потрапили дані з комп’ютера Дениса Комарницького, крім фігурантів, цікавим є і джерело зливу інформації. Сам Гео Багратович Лерос. У чиїх інтересах працює Гео Лерос – читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...