Зеленський послав заступника Єрмака: в ОП вирішили провести повний аудит тарифів на газ

21:39 19.01

Президент Володимир Зеленський доручив заступнику керівника ОП Кирилу Тимошенку перевірити відповідність тарифної сітки на побутовий газ та опалення.

Зеленський послав заступника Єрмака: в ОП вирішили провести повний аудит тарифів на газ

Про це повідомила пресслужба глави держави.

Кирило Тимошенко, який відповідає за регіональну політику, має провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу. Передусім це стосується саме тарифів на опалення, побутовий газ та користування пасажирським транспортом.

Також соратник Президента  має отримати вичерпні роз’яснення від відповідних керівників на місцях щодо завищених тарифів та щодо тарифної політики в цілому.

Як зазначається у повідомленні, все це відбувається внаслідок  появи в публічному просторі різних спекулятивних заяв щодо формування тарифів на рівні міст і сіл країни, а також безпідставних спроб  окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів.  

Зазначається, що окрему увагу слід приділити таким специфічним непрозорим “тарифним проєктам” окремих очільників міст, як стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо.

Крім всього в  ОП нагадали, що якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням та згадками у ЗМІ, а має конкретне обґрунтування в платіжках. Враховуючи також, що Кабінет Міністрів зі свого боку запропонував усім категоріям громадян можливість для суттєвого зниження ціни на газ та опалення.

Нагадаємо, перед новим роком в Україні анонсували зростання цін на транспортування газу, на тепло від ТЕЦ, на газ, на послуги зв’язку, а також на хліб та проїзд у маршрутках і поїздах. Крім того, з 1 січня скасовано пільговий тариф на електроенергію.  

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...