Зеленський не знайшов часу вшанувати пам’ять Лесі Українки, але квіти передав

Автор: Тетяна Сененко
12:32 25.02

У 150-ту річницю від дня народження видатної української письменниці та громадської діячки Лесі Українки від імені президента Володимира Зеленського встановлено кошик квітів до пам’ятника письменниці в Києві.

Зеленський не знайшов часу вшанувати пам’ять Лесі Українки, але квіти передав

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу президента.

Також на могилі Лесі Українки на Байковому кладовищі в столиці встановили квіткову композицію.

Ще 29 січня 2021 року Президент підписав Указ № 32/2021 «Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки» з метою вшанування пам’яті письменниці та популяризації її творчості.

Нагадаємо, 25 лютого 1871 року в Новоград-Волинському народилася Лариса Косач, яка увійшла в історію під псевдонімом Леся Українка. Саме вона стала однією з центральних постатей української культури та піднесла її до європейського рівня. 

Тим часом, ратитетні видання творів Лесі Українки, зокрема прижиттєві видання, виставили на показ у Національному музеї літератури до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Також, в Українському домі у Києві 25-28 лютого відбудеться інтелектуально-дискусійна програма Косач Talks в межах мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен». Протягом чотирьох днів відомі гуманітарії та публічні інтелектуали обговорюватимуть творчість та життя Лариси Косач-Квітки.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...