Косач Talks: у столиці стартує мистецький проєкт до ювілею Лесі Українки

Автор: Любава Лисичкіна
22:42 22.02

В Українському домі у Києві 25-28 лютого відбудеться інтелектуально-дискусійна програма Косач Talks в межах мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен». Протягом чотирьох днів відомі гуманітарії та публічні інтелектуали обговорюватимуть творчість та життя Лариси Косач-Квітки.

Косач Talks: у столиці стартує мистецький проєкт до ювілею Лесі Українки

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

Як зауважують у Мінкульті, Косач Talks — дискусійно-інтелектуальна програма, що має засвідчити багатогранність постаті, а також по-новому відкрити життя і творчість Лариси Косач-Квітки. Адже Леся Українка, авторка «Камінного господаря», «Кассандри» та «Лісової пісні», донині має безпрецедентну вагу для українського та світового літературно-культурного процесу.

Куратором  інтелектуального майданчика став Євгеній Стасіневич, літературний критик та літературознавець.

У програмі Косач Talks передбачено 10 обговорень, кожне з яких триватиме орієнтовно до двох годин. Організатори підготували для відвідувачів різні формати обговорень: широка дискусія, інтерв’ю з експертом/-кою, поетичні читання тощо. 

Серед запрошених гостей — письменниця Оксана Забужко, канадський історик із України Сергій Єкельчик, літературознавець, професор Гарвардського університету Григорій Грабович, перекладач та дослідник Максим Стріха, літературознавиця і критикиня Віра Агеєва та інші. 

Детальніше про програму – на сайті МКІП.

Нагадаємо, в Instagram з’явилась маска в стилі Лесі Українки.  Також, до 150-річчя Лесі Українки вийде нецензурований 14-томник. Впродовж 2021-го року відбудуться численні події і заходи, що розкриють особистість Лесі Українки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...