Зеленський має покаятися за постійну брехню щодо «вагнергейту» – Петро Порошенко

Автор: Любава Лисичкіна
11:32 20.11

Непрофесіоналізм, безвідповідальність, брехня – все це давно визначає політику нинішньої влади. Спецоперація, яка мала стати гордістю українських спецслужб та увійти у світову історію боротьби з тероризмом, стала ганьбою і зрадою влади.

Зеленський має покаятися за постійну брехню щодо «вагнергейту» – Петро Порошенко
Як заявив лідер «Європейської солідарності», п’ятий президент Петро Порошенко, розслідування Bellingcat, а тепер і заява ексочільника військової розвідки Василя Бурби проливають світло на зрив унікальної спецоперації українських спецслужб із затримання російських терористів-«вагнерівців».
 
Порошенко говорить, що очевидно, що  йдеться про персональну відповідальність Зеленського, який особисто перекреслив важку і вкрай небезпечну роботу фахівців-розвідників. Міру такої відповідальності має встановити тільки ТСК, уповноважена розслідувати зрив спецоперації. До того ж, у такій комісії представники провладної фракції не повинні мати більшості через конфлікт інтересів.
«Зеленський має покаятися за постійну брехню щодо «вагнергейту», негайно надати державну охорону офіцерам – учасникам спецоперації і сумлінно співпрацювати з ТСК, щоб дати їй можливість максимально об’єктивно оцінити дії президента. Непрофесіоналізм, безвідповідальність, брехня – все це давно визначає політику нинішньої влади», – вважає Порошенко.
 
На переконання політика,  «вагнергейт» – це більше ніж брехня, бо йдеться про зраду українських військових, а отже і української держави, в часи війни! Спецоперація, яка мала стати гордістю українських спецслужб та увійти у світову історію боротьби з тероризмом, стала ганьбою і зрадою влади.
 
«Ми вимагаємо правди. Влада має негайно дати суспільству відповідь, хто дав команду спецслужбам зірвати спецоперацію із затримання «вагнерівців». Хто той «кріт», який злив деталі операції Лукашенку та Путіну? Мають бути негайно відсторонені і зняті зі своїх посад всі, присутні на нараді в Офісі президента, де обговорювався фінал спецоперації», – наголосив політик, який наразі перебуває у Канаді.
 
Петро Порошенко також заявив, що він і його команда вимагають від Зеленського припинити переслідування розвідників, негайно поновити в ЗСУ всіх незаконно звільнених військовослужбовців та надати їм охорону. Також  правоохоронні органи мають  порушити кримінальні справи за фактом державної зради та перевищення службових повноважень.
 
Нагадаємо, Петро Порошенко вважає, що «злив» спецоперації із затримання бойовиків ПВК Вагнера білоруському диктатору Лукашенку, в якому зізнався Зеленський, підриває довіру до України міжнародних партнерів. Президент Зеленський щонайменше тричі особисто повідомив, що саме він розповів інформацію про «вагнерівців» очільнику Білорусі О. Лукашенку. 
 
Раніше Порошенко зазначав, що Україна сьогодні фігурує в світі як держава, лідер якої причетний до глобальної корупції.
 
17  листопада, відмовив у задоволенні його  клопотання зобов‘язати СБУ відкрити і розслідувати відповідне кримінальне провадження.

Великий Київ у Google News

підписатися