Зеленський «злив» інформацію про «вагнерівців» та підірвав довіру наших партнерів – Порошенко

Автор: Марія Супрун
14:27 04.10.2021

«Злив» спецоперації із затримання бойовиків ПВК Вагнера білоруському диктатору Лукашенку, в якому зізнався Зеленський, підриває довіру до України міжнародних партнерів.

Зеленський «злив» інформацію про «вагнерівців» та підірвав довіру наших партнерів – Порошенко

Про це заявив на погоджувальній раді п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він наголосив, що публікації світових ЗМІ про фінансові злочини Зеленського та його партнера олігарха Коломойського, а також «вагнергейт» роблять владу України нерукостискаємою.   

«Було б добре, якби лише Зеленський був би нерукостискаємий. Мова йде про питання національної безпеки. Під час зібрання в Трускавці Зеленський зізнався у ще одному злочині, що він особисто передав Лукашенку інформацію  по операції по «вагнерівцях». Яку він спочатку заперечував, потім казав, що це операція російських спецслужб, які нібито росіяни організували самі проти себе. А на сьогоднішній день зливом цієї операції скоїв злочин і підірвав довіру наших міжнародних партнерів, яка так важко завойовувалася протягом останніх п’яти років», – говорить Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» додав, що на сьогоднішній день Україна потребує захисту від монобільшості. 

Нагадаємо, раніше Порошенко зазначав, що Україна сьогодні фігурує в світі як держава, лідер якої причетний до глобальної корупції.

Великий Київ у Google News

підписатися