Винний має відповісти. Генерал подав до суду на СБУ, яка не реєструє справу про розголошення Зеленським держтаємниці по «вагнергейту» (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
19:52 19.10

Влада в Україні будує тоталітарну державу, таку державу, коли для своїх все – від можливості заробити на «великому крадівництві» до здачі національних інтересів, без жодного покарання.

Винний має відповісти. Генерал подав до суду на СБУ, яка не реєструє справу про розголошення Зеленським держтаємниці по «вагнергейту» (ВІДЕО)
Як повідомляють у «Європейській Солідарності», генерал СБУ, депутат Київради Віктор Кононенко подав до Шевченківського суду скаргу щодо бездіяльності Служби безпеки України, яка не зареєструвала провадження проти президента Зеленського через розголошення державної таємниці у справі «вагнергейту».
 
Депутат нагадав, що 11 жовтня цього року він до СБУ   подав повідомлення про вчинення кримінального правопорушення президентом України Володимиром Зеленським – розголошення Володимиром Зеленським відомостей з «обмеженим доступом» президенту республіки Білорусь Олександру Лукашенку. Це в свою чергу призвело до зриву спецоперації із затримання бойовиків приватної військової компанії Вагнер.
 
За словами Кононенка, згідно з чинним законодавством протягом доби має бути відкрите кримінальне провадження:«Разом з тим, сьогодні 19 жовтня, і жодної інформації, крім тієї, що Офіс президента дав вказівку розпочати моє кримінальне провадження переслідування, у мене станом на сьогоднішній день немає».
 
«Вся ця ситуація свідчить про одне – влада в Україні будує тоталітарну державу, таку державу, коли для своїх все – від можливості заробити на «великому крадівництві» до здачі національних інтересів, без жодного покарання. А для опозиції – кримінальні переслідування», –  заявив Віктор Кононенко.

Великий Київ у Google News

підписатися