Україна фігурує в світі як держава, лідер якої причетний до глобальної корупції – Порошенко

Автор: Марія Супрун
12:53 04.10.2021

Сьогодні весь світ говорить про міжнародні злочини вищого керівництва держави і особисто Володимира Зеленського. Україна фігурує в світі як держава, лідер якої причетний до глобальної корупції, до відмивання вкрадених в Україні грошей спільно зі своїм бізнес-партнером Коломойським.

Україна фігурує в світі як держава, лідер якої причетний до глобальної корупції – Порошенко

Про це під час погоджувальної ради заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Якщо хтось хоче підтвердження цього, я прошу просто подивитися газети «The Guardian», «El País», «Washington Post», «Euronews», «CNN», «Deutsche Welle». Останнє місце, де про це можна говорити, – парламент. Керівництво монобільшості намагається і тут закрити рота“, – зазначив Порошенко.

Мова йде про те, що спільно з Коломойським 40 млн дол були вкрадені.

Зеленський не є Голобородьком, про це було відомо ще з 2019 року і це не розслідувалося. Вище політичне керівництво пов’язано із СБУ, яке має конфлікт інтересів, і спільно брало участь у цих злочинах і з іншими «100% своїми керівниками» правоохоронних органів. Я твердо переконаний, що це є неприпустимо!“, – наголосив Порошенко.

Зазначимо, що представники провладної фракції «Слуга народу» вирішили бойкотувати виступ п’ятого президента Петра Порошенка під час погоджувальної ради у парламенті, коли той почав критикувати Володимира Зеленського. Наприкінці виступу Порошенка «слуги» просто почали зриватися з робочих місць та демонстративно залишати залу засідань. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що президент Володимир Зеленський та його близькі соратники могли бути причетними до переказів 40 мільйонів доларів від структур, пов’язаних із олігархом Ігорем Коломойським.

Великий Київ у Google News

підписатися