Зеленський має маніакальне бажання розправитися з Порошенком – депутат

Автор: Любава Лисичкіна
21:18 21.01

Президент Володимир Зеленський має маніакальне бажання розправитися зі своїм попередником, лідером партії “Європейська Солідарність” Петром Порошенком, а тому залишився незадоволений рішенням Печерського суду про особисте зобов’язання.

Зеленський має маніакальне бажання розправитися з Порошенком – депутат

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат від “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв.

За словами політика, Зеленський має маніакальне бажання  розправитися з Порошенком і на це має дві причини.  Перша — це те, що при Порошенкові закрили в’їзд одному з акторів серіалу “Свати”. Друга —  бізнес-партнер Зеленського Коломойський, який сам ненавидить Порошенка і хоче помститися за ситуацію з “ПриватБанком”. При тому, що Коломойський як фактично людина, яка пограбувала Україну мінімум на 6,5 мільярда доларів, була справедливо абсолютно покарана за це втратою банку і втратою грошей, які він тримав у цьому банку.

Ар’єв зазначив, що  після рішення суду Зеленський влаштував “формену істерику”.

“Але тут питання — що зупинило владу? Я не вважаю, що владу щось ще зупинило. Це призупинило. Тому що ми будемо найближчим часом мати перед очима зміну генерального прокурора. Зеленський, за моєю інформацією, влаштував після рішення суду формену істерику. Ясна річ, що Печерський суд керується зазвичай не законодавством, а іншими органами відчуття. І тому, коли була інформація про те, що Європарламент готує санкції проти суддів, які переслідують Порошенка, то тоді вони зрозуміли, що тут незручна може бути історія. І суддя Соколов ухвалив таке рішення, рятуючи себе”, — додав Ар’єв.

Нагадаємо, вранці 17 січня Петр Порошенко прилетів до Києва з Варшави. Окрім чисельної групи підтримки на нього чекали співробітники ДБР. Під час проходження п’ятим президентом паспортного контролю у нього відібрали паспорт. Втім, згодом після скандалу повернули.

Того ж дня в Печерському райсуді відбулося засідання з обрання запобіжного заходу Порошенку, однак його перенесли на 19 січня. Слідство наполягало на арешті п’ятого президента з альтернативою звільнення з-під варти під заставу в 1 млрд гривень.

19 січня політика “відпустили” під особисте зобов’язання.

Великий Київ у Google News

підписатися