Інституту Амосова виділили 50 млн гривень на будівництво корпусу, де реабілітуватимуть пацієнтів

Автор: Любава Лисичкіна
19:46 26.04

Триває будівництво нового лікувально-реабілітаційного корпусу. Після його відкриття в інституті можна буде робити 9 тисяч операцій на рік (більше половини всіх операцій на серці, які проводять в Україні), рятувати на 3,5 тисячі більше пацієнтів

Інституту Амосова виділили 50 млн гривень на будівництво корпусу, де реабілітуватимуть пацієнтів
Світлодіодне освітлення

Про виділення коштів повідомив представник Кабміну у ВР Тарас Медничук. 

 Національна академія медичних наук отримає із фонду ліквідації наслідків збройної агресії на безповоротній основі 50 млн. гривень на нову бюджетну програму на будівництво закладу охорони здоров’я. Відповідне рішення прийняв Кабмін сьогодні, 26 квітня.

Цей заклад  будуватимуть для забезпечення надання медичної та реабілітаційної допомоги особам, постраждалим внаслідок збройної агресії РФ проти України. Ідеться про  реалізацію проекта «Будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України» в Солом’янському районі м. Києва».

Уряд затвердив проект будівництва нового корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова, що підсилить наукову та лікувально-діагностичну роботу інституту, ще у 2018 році. Тоді ж повідомлялося, що тривалість будівництва складе 37,5 місяців та коштуватиме 2,837 млрд грн.

Довідково:

Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова АМН України — це високоспеціалізований науково-практичний заклад з надання медичної допомоги населенню з вадами серця, що розташований у Києві. Інститут проводить близько 30% від загальної кількості складних операцій на серці та магістральних судинах, що проводяться в Україні. Завдяки впровадженням в практику наукових розробок фахівців, інститут став провідним кардіохірургічним центром України. Загальна площа об’єкта становить 33 тис. м. кв.

До слова, під час виїзної консультації кардіологи виявили ваду у немовля, від якої дитина могла померти.

Великий Київ у Google News

підписатися