Зеленський дав команду перевірити інформацію щодо підпільної вакцинації депутатів від COVID-19

20:57 06.01

Президент Володимир Зеленський доручив СБУ та іншим правоохоронним органам перевірити чутки про нелегальну вакцинацію контрабандною вакциною від коронавірусу.

Зеленський дав команду перевірити інформацію щодо підпільної вакцинації депутатів від COVID-19

Про це президент Зеленський заявив у своєму Telegram-каналі.

Доручив Службі безпеки та іншим правоохоронцям негайно перевірити інформацію про нібито ввезення в Україну контрабандою вакцини від коронавірусу. Якщо хтось справді додумався таємно та з порушенням закону ввезти вакцину для продажу, реакція має бути максимально жорсткою”, – написав Зеленський.

 

Він підкреслив,  що у держави є чіткий план вакцинації – спочатку щеплення отримають люди з груп ризику та ті, хто на передовій у боротьбі з ковідом.

За контрабанду і контрафакт має бути покарання”, – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні українські ЗМІ почали поширювати чутки про те, що серед вищих посадовців почалася таємна вакцинація від коронавірусу. Згідно з цією інформацією, вакцину Pfizer нібито завезли з Ізраїлю чартерним рейсом в кінці грудня. Вколотися встигли прем’єр-міністр і ряд інших нардепів в одній з клінік пластичної хірургії в Києві. Ціна за дві дози вакцини перевищила ринкову в 100 разів і залежно від клієнта варіювалася від 1000 до 3000 євро (ціна в Європі близько 15 євро).

Трохи згодом прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив МОЗ та МВС перевірити інформацію щодо вакцинанції “VIP-населення”.

Читайте також: Необхідно жорстко регулювати ціни на тести і вакцини від COVID-19, – Порошенко

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...